Çocuklarınıza İzletebileceğiniz 5 YouTube Kanalı

3 Dakikalık Okuma

DaVinci Learning
Kanal çocuklar için özellikle oluşturduğu bir YouTube kanalı. Çocukların özellikle bilim alanına ilgilerini çekmek kanalın asıl amaçlarından biri. Videoların pek çoğunda öne çıkan Profesör Gügü, çocukları bilim hakkında eğlenceli bir şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyor. 
DaVinci TV Türkiye

Basfi ile Deneysel Bilim 

Basfi ile deneyler yaparak hep birlikte öğreniyoruz. Her hafta yayınladığımız videolar ile herkes için, herkese göre basit ve anlaşılır videolarımızla bilimin sırlarını çözüyoruz. Bilim hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Basfi İle Deneysel Bilim

Maple Leaf Learning
Çocuklar için basit, eğlenceli ve eğitici şarkılar. ESL ve EFL sınıfının yanı sıra çocuklar, okul öncesi ve anaokulu çocukları için harika. Çocuklar en iyi öğrendiklerini fark etmediklerinde öğrenirler. Materyaller genellikle doğal oyun ve sınıftaki etkileşimden ilham alıyor.
Maple Leaf Learning

TED-Ed
TED-Ed paylaşmaya değer dersler sunuyor. TED’in harika fikirler yayma misyonunun bir uzantısıdır. TED-Ed’in büyüyen TED-Ed animasyon kütüphanesinde, birçoğu TED-Ed web sitesi (ed.ted.com) aracılığıyla aday gösterilen yetenekli eğitimciler ve animatörler arasındaki işbirliğini temsil eden özenle seçilmiş eğitim videoları bulacaksınız.
TED-Ed Youtube Kanalı

Zooand TV
Öncelikli hedef kitlemiz çocuklar ve bilinçli aile bireyleri. Çocuklarımızı şiddet, korku ve psikolojik olarak onlara kötü örnek olmak yerine daha öğretici, eğlenebilecekleri ve aile bireylerini bilinçlendirmek amacıyla birçok videolar paylaşıyor.
Zooand TV Youtube Kanalı

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir